Villa Alessandra - Itálie - Friuli - Venezia Giulia - Lignano

Villa Alessandra

Itálie » Friuli - Venezia Giulia » Lignano

Lignano - Riviera, VilaVilla Alessandra

Počet termínů:

31 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Vila Alessandra - Riviera - Lignano Riviera
Ubytování
apartmán, C trilo 7 -

ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, ložnice s manželskou postelí nebo se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem, kuchyňka.

(max. 7 osob, počet ložnic 2)
přízemí, zahrádka, terasa (krytá), do zahrady, klimatizace, bez patrových postelí, TV, satelit, trezor, lednice, myčka, pračka, sprcha, druhé soc. zařízení, se sprchou (menší, v suterénu), zahradní nábytek, vlastní gril / barbecue, samostatná garáž, v suterénu, nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 19:30, odjezd 10:00
Popis letoviska

Lignano Riviera je nejklidnější částí letoviska, celé je ponořeno do pásů piniových hájů a převažuje zde spíše vilková zástavba. Nabízí zde možnost navštívit zoologickou zahradu Punta Verde, dětský zábavní park I Gommosi a pro milovníky golfu je zde Golf Club Lignano. Tahle příjemná přírodní část se stala oblíbeným místem známého spisovatele Ernesta Hemingwaye, který se sem rád vracel kvůli krásným přírodním scenériím, plážím, lagunám a ústí řeky Tagliamento. I když zde najdete obchody a obchůdky, restaurace, pizzerie a supermarkety, hlavní charakteristikou je klid a příjemná místa, na která se nedá zapomenout.
Z Lignana se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Lignanu

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Lignano.

Popis objektu

Dvouapartmánová vila ALESSANDRA (Corso dei Continenti) je celá ponořená v zeleni pínií, vzdálená cca 800 m od pláže a nedaleko od živého centra Lignano Pineta. V blízkosti se nachází supermarkety, bary, pizzerie a další obchody všeho druhu. Nedaleko se nachází Riviera Park o rozloze 20.000 m² zeleně s barem a společenskou zábavou pro děti i dospělé. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV/SAT, trezor, pračku, myčku, soukromou zahrádku se zahradním nábytkem a slunečními lehátky, terasu s barbecue a garáž a druhé sociální zařízení v suterénu.

Vzdálenost od
pláže 800 m
Pozice objektu v letovisku
klidné místo
Venkovní dispozice
zahrada
Minimální počet nocí
standardně 7

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...