Rudolf SPA - Maďarsko - Východní Maďarsko - Hajdúszoboszló


Rudolf SPA

Počet termínů:

133 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hajdúszoboszló, hotel Rudolf SPA***
Ubytování

: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou s TV, minibarem, fénem, Wi-Fi, županem, balkonem. Pro rodiny lze zajistit apartmán (2 pokoje).

Poloha

Lázeňské město Hajdúszoboszló je již 80 let „Mekkou revmatiků“ od chvíle, kdy se místní pramen léčivé termální vody o teplotě 750C, vyvěrající z hloubky 1 100 metrů, začal využívat na terapeutické účely. Vnitřní a venkovní léčebné termální bazény poskytují příjemnou relaxaci a léčení více než 40 indikací. Jde zejména o záněty a degenerace kloubů, zánětlivá onemocnění páteře, chronické bolesti a záněty nervů, bolesti svalů, zúžení cév, terapie po sportovních a jiných zranění, chronické choroby a mnoho dalších. Hlavním lákadlem je lázeňský komplex, který sestává ze slavných léčivých koupelí, pláže, Aquaparku a Aqua-Palace.

Hotel Rudolf, zařízený ve středomořském stylu, se nachází 5 minut chůze od termálních lázní Hajdúszoboszló.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu s nabídkou maďarských, diabetických, vegetariánských pokrmů a pokrmy mezinárodní kuchyně.

Vybavení

lobby, restaurace s mezinárodní kuchyní a maďarskými specialitami, bar, výtah, dětské hřiště, zahrada, terasa, sluneční terasa, úschovna zavazadel, parkování.

Wellness centrum hotelu: neomezený vstup: 2 termální bazény (34-360 C), vířivka, finská sauna, parní lázeň, bazének pro děti. Za příplatek: masáže, manikúra, pedikúra, kadeřnický salon.

Cena zahrnuje

ubytování na 2 noci s polopenzí, vstup do hotelového wellness centra, Wi-Fi, v létě venkovní bazén, trezor, župan.

Cena nezahrnuje

turistickou taxu: € 1,7 /osoba/noc/od 18 let – platba na místě. Parkování: € 3,- /noc – platba na místě. Silvestrovská oslava : 3 240 Kč. Domácí mazlíčci jsou vítáni – na vyžádání.

Zábava:

termální lázně a aquapark se rozkládají na ploše 30 ha a nabízí nekonečné možnosti relaxace. Areál Aqua-Palace s rozlohou 15 000 m2 je největší evropský lázeňský komplex. Najdeme zde tropický bazén, bazén v ledové jeskyni, bazén s kinem, římský bazén, mořský bazén a další. Jsou zde tobogány a skluzavky, některé o délce až 1 km.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.