Rezidence Les Parcs de Grimaud - Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur - Côte d'Azur

Rezidence Les Parcs de Grimaud

Francie » Provence-Alpes-Côte d'Azur » Côte d'Azur

Grimaud, Apartmány starstarstar

LM


Rezidence Les Parcs de Grimaud

Počet termínů:

36 termínů / 36 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Cannes - transparent 30°C
Zítra Počasí v Cannes - transparent 26 - 30°C
22.8. Počasí v Cannes - transparent 26 - 30°C
23.8. Počasí v Cannes - transparent 27 - 30°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Les Parcs de Grimaud
Kategorie hotelu: ****
Popis
Park nemá tato rezidence v názvu náhodou, budete se zde cítit skutečně jako na procházce v parku. Ať už půjdete k bazénu, či k moři dýchne na Vás provensálská nálada.
Ubytování
Rezidence leží cca 500 m od pláže. Skládá se z několika malých 2- až 3-patrových budov vystavěných v typickém provensálském stylu.
K dispozici je recepce, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, venkovní parkoviště, bar, snack bar, malý obchůdek s potravinami, tenisový kurt, multifunkční hřiště, zázemí pro děti.

Byty jsou kompletně vybaveny k pobytu u moře.

Studio pro 5 osob - ST5, cca 20-25 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, myčka, rychlovarná konvice, lednice vetšinou s malým mrazícím boxem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro dvě osoby a lůžko pro jednu osobu, spací kout s palandou, koupelna, většinou oddělené WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem, TV, trezor za příplatek.


Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 25-30 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, myčka, rychlovarná konvice, lednice vetšinou s malým mrazícím boxem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro dvě osoby a s jedním lůžkem, pokoj s manželskou postelí, koupelna, většinou oddělené WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem, TV, trezor za příplatek.

Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 30-40 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, myčka, rychlovarná konvice, lednice vetšinou s malým mrazícím boxem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro dvě osoby a s jedním lůžkem, pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou, koupelna, většinou oddělené WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem, TV, trezor za příplatek.Apartmán pro 7 osob označený jako AP7+ se liší modernějším pojetím interiéru.
Poloha
Středověká vesnička Grimaud je položena v pohoří Maures a na okraji zátoky Saint Tropez. Vzdálenost od Fréjus – Saint Raphael asi 35 km, od Nice asi 120 km. Vesnička Grimaud si zachovala svůj středověký charakter – dlážděné uličky, římský chrám a zřícenina středověkého hradu tvoří kouzelnou charakteristiku této vesničky, položené na kopečku situovaném nad zátokou Saint Tropez. Několik kilometrů dole naleznete součást městečka - světoznámý přístav Port Grimaud vystavěný dle architekta Francois Spoerry. Mezinárodní renomé Port Grimaud přitahuje každý rok tisíce návštěvníků, kteří se procházejí v těsné blízkosti jeho kanálů. Nejbližší písečné pláže v zátoce Saint Tropez jsou vzdáleny asi 3 km.
Rychlý přehled
Bazén
Wi-Fi
ST5, AP5,7
Stručná poloha
500 m pláž
Stravování
Vlastní.
Náš názor
Pobyt s možností návštěv různých pláží v oblasti Saint Tropez až do Le Lavandou nebo v oblasti Sainte Maxime až Cannes.
Odkaz na www
https://www.pierreetvacances.com/fr-fr/fp_GIL_location-residence-les-parcs-de-grimaud
Www odkaz popis 1
Rezidence Les Parcs de Grimaud
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nocí, spotřebu energií, ložní prádlo.
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
vratnou kauci cca 200 Eur / studio / apartmán, pobytovou taxu cca 1,50 Eur / osoba / den (děti do 13 let obvykle pobytovou taxu neplatí), komplexní pojištění, delegátské služby, dopravu, stravu.
Dopňující informace
půjčení dětské postýlky a židličky cca 40 Eur / týden (nutná rezervace předem)
příplatek za zvíře cca 55 Eur / týden
možnost konečného úklidu od cca 52 Eur.


Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na mailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...