Rezidence Aryana - Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur - Côte d'Azur

Rezidence Aryana

Francie » Provence-Alpes-Côte d'Azur » Côte d'Azur

, Apartmány starstarstar

LM
FM


Rezidence Aryana

Počet termínů:

195 termínů / 130 Last minute / 65 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Cannes - transparent 21°C
Zítra Počasí v Cannes - transparent 18 - 21°C
26.5. Počasí v Cannes - transparent 18 - 22°C
27.5. Počasí v Cannes - transparent 20 - 23°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Aryana
Popis
Rezidence v pěkném provensálském středisku plného písečných pláží a skalních zátok se nachází blízko centra a veškerého komerčního zázemí. Oblast nabízí více než dostatečné možnosti relaxace a odpočinku.
Ubytování
Rezidence je vystavěna jako komplex tří domů (2 a 4 patrových) a je situována 350 m od pláže a cca 1,5 km od centra města s obchody, restauracemi, kavárničkami a službami.

K dispozici je recepce, venkovní bazén (otevřený od dubna do konce září podle počasí), wifi připojení za příplatek, venkovní parkování zdarma, podzemní nehlídané garáže (1 místo / apartmán).
Studia a apartmány jsou vybaveny k pobytu u moře.

Studio pro 4 osoby - ST4, cca 31 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kabina na spaní s dvěma lůžky, koupelna s WC, většinou balkon.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 31 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky, koupelna, většinou oddělené WC, většinou balkon.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 36 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 3 osoby, pokoj s dvěma lůžky, koupelna, většinou oddělené WC, většinou balkon.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 43 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky, kabina na spaní s palandou, koupelna, většinou oddělené WC, většinou balkon.

Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 50 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 3 osoby, pokoj s dvěma lůžky, kabina na spaní s palandou, koupelna, většinou oddělené WC, většinou balkon.
Poloha
Poblíž známého města Toulon leží šarmantní letovisko Six Fours les Plages – typické provensálské městečko. Krásné pláže z jemného písku naleznete již 350 m od rezidence.
Rychlý přehled
bazén
ST4, AP4,5,6,7
Stručná poloha
350 m pláž
9 km Toulon
Stravování
Vlastní.
Náš názor
Velmi zajímavé místo s možností skvělých výletů.
Odkaz na www
https://www.odalys-vacances.com/location-mer/cote-d-azur/six-fours-les-plages/aryana.html
Www odkaz popis 1
Rezidence Aryana
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nocí v apartmánu, spotřebu energií, ložní prádlo.
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
vratnou kauci cca 300 Eur / studio / apartmán, pobytovou taxu cca 0,7 Eur / osoba / den (děti do 13 let zdarma), komplexní pojištění, delegátské služby, dopravu.
Dopňující informace
koupelnové prádlo: 6 Eur / osoba
půjčení dětské postýlky a židličky: 25 Eur / týden
TV za příplatek: 45 Eur / týden
příplatek za zvíře: 40 Eur / týden
možnost konečného úklidu: od 55 Eur
wifi připojení: 5 Eur / den, 20 Eur / týden

Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na emailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...