Na Vadaši - Slovensko - Jižní Slovensko

Na Vadaši

Slovensko » Jižní Slovensko

Štúrovo, StudiaNa Vadaši

Počet termínů:

6 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: APARTMÁNY A STUDIA NA VADAŠI
Poloha
Štúrovo se rozkládá na levém břehu Dunaje. Město a jeho okolí je nejteplejší oblastí Slovenska. Příroda Štúrova láká návštěvníky svým nádherným přírodním prostředím a termálním koupalištěm. Štúrovo sousedí s maďarským městem Ostřihom s překrásnou katedrálou.
Koupání
termální koupaliště Vadaš vybudované na ploše 25 ha nabízí hostům 7 venkovních bazénů s termální vodou. Venkovní bazény (Laguna - bazén s mořskými vlnami, plavecký bazén, bazén Relax, Hviezda, dětský bazén, sedací bazén, perličkový bazén) - letní termální koupaliště v provozu dle počasí cca od 2.5. do 23.9. a kryté bazény (plavecký, sedací a dětský bazén - v provozu celoročně). V areálu se nachází také tobogánový park s 5 tobogány, jezero s možností rybolovu, zapůjčení loděk a šlapadel, tenisové kurty, atrakce pro děti, minigolf, stolní tenis, restaurace atd.
Vybavení
apartmány a studia se nacházejí přímo v areálu termálního koupaliště, v chatové osadě Westend. Apartmány pro 4-6 osob jsou situované ve 2 chatkách, v každé jsou 4 apartmány. Studia jsou situované ve dvou chatkách, v každé jsou 3 studia. Parkování před chatou v areálu.
Speciální nabídka
Vstup do areálu termálního koupaliště Vadaš v ceně pobytu. Vstup na koupaliště (zahrnutý v ceně) je na čipové karty (vratná kauce).
Doprava
vlastní
Poznámky
Minimální délka pobytu 1.7.-2.9.18 7 nocí, v ostatních obdobích 3 noci. Možnost dokoupení cestovního pojištění. Vstup na termální koupaliště nezahrnuje vstup do krytého bazénu, tobogánového parku a používání lehátek se slunečníky (platí se na místě). Vstup na koupaliště (zahrnutý v ceně) je na čipové karty (vratná kauce 2 €). Pobyty na 7 nocí: neděle-neděle, na 3 noci: čtvrtek-neděle, na 4 noci: neděle-čtvrtek.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...