Les Iles du Morbihan - Francie - Bretagne

Les Iles du Morbihan

Francie » Bretagne

, ApartmányLes Iles du Morbihan

Počet termínů:

45 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Bretagne - transparent 25°C
Zítra Počasí v Bretagne - transparent 18 - 29°C
21.8. Počasí v Bretagne - transparent 18 - 27°C
22.8. Počasí v Bretagne - transparent 18 - 29°CKategorie hotelu: ****
Popis
Moderní apartmány v přímořském městečku Baden v Morbihanské zátoce. Poloha umožňuje objevování přírodních krás a historie jižní Bretaně a zároveň velké množství sportovních aktivit - ať už na moři, nebo na souši.
Ubytování
V rezidenci je k dispozici vyhřívaný bazén, hřiště na petang, dětské hřiště. Dále za poplatek možnost Wifi, sauna, prádelna. Venkovní parkování zdarma.

Samotné apartmány jsou umístěny v 8 moderních budovách a jsou plně a pohodlně vybaveny.Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 40m2, obýv. pokoj se 2 lůžky (šířka 90cm), kuchyňka (sklokeramické plotýnky, mikrovlnka, myčka, rychlovarná konvice, kávovar, lednička), ložnice s manželskou postelí (šířka 160cm), koupelna s wc nebo samostatné wc.

Apartmán pro 6 osoby - AP6, cca 49m2, obýv. pokoj se 2 lůžky (šířka 90cm), kuchyňka (sklokeramické plotýnky, mikrovlnka, myčka, rychlovarná konvice, kávovar, lednička), ložnice s manželskou postelí (šířka 160cm), pokoj se 2 lůžky (90cm, některé pokoje vybaveny palandou), koupelna s wc nebo samostatné wc.

Apartmán pro 8 osoby - AP8, cca 65m2, obýv. pokoj se 2 lůžky (šířka 90cm), kuchyňka (sklokeramické plotýnky, mikrovlnka, myčka, rychlovarná konvice, kávovar, lednička), 2 ložnice s manželskou postelí (šířka 160cm, jedna ložnice vlastní koupelna a wc), pokoj se 2 lůžky (90cm, některé pokoje vybaveny palandou), koupelna a samostatné wc.
Poloha
Rezidence Les Iles du Morbihan se nacházi v městečku Baden na pobřeží členitého zálivu Morbihan na jihu Bretaně - oblasti bohaté na historické památky i přírodní krásy a možnosti vyžití. Ubytování je situováno v klidném prostředí čtvrti Port Blanc a ve vzdálenosti cca 400 m od mola, pláže a přístavu.
Rychlý přehled
AP4,6,8
Stručná poloha
400 m od pláže a přístavu
ideální na aktivní dovolenou
Stravování
Vlastní.
Odkaz na www
https://www.odalys-vacances.com/location-mer/bretagne/baden/les-iles-du-morbihan.html
Www odkaz popis 1
Rezidence Les Iles du Morbihan
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nocí v apartmánu, TV, spotřebu energií, ložní prádlo, otevřené parkovací místo.
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
vratnou kauci 300 Eur / apartmán, pobytovou taxu cca 1,25 Eur / osoba/ den, Eco poplatek cca 0,20 Eur, komplexní pojištění, delegátský servis.
Dopňující informace
Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na emailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.