Le Domaine des Hauts de Salavas - Francie

Le Domaine des Hauts de Salavas

Francie

Ardeche, HotelLe Domaine des Hauts de Salavas

Počet termínů:

14 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Limousin - transparent 25°C
Zítra Počasí v Limousin - transparent 19 - 28°C
22.8. Počasí v Limousin - transparent 20 - 30°C
23.8. Počasí v Limousin - transparent 20 - 30°C


Popis
Příjemná rezidence s bazénem leží v hornaté oblasti přímo vybízející k aktivní dovolené v krásné přírodě – turistika, cyklistika, horolezectví, rybolov, ale také kanoistika a kaňoning, lezení v jeskyních a paragliding.
Ubytování
Le Domaine des Hauts de Salavas se nachází v Ardeche, v srdci krásné kopcovité oblasti, poblíž půvabné vesnice Salavas a poblíž Vallon Pont d'Arc. Skládá se z hezkých malých domů, pod nimiž pod svahem je vyhřívaný venkovní bazén (otevřený od dubna). Dále pro volný čas je k dispozici dětské a multisportovní hřiště. Wi-Fi přístup zdarma na recepci. Parkování je zajištěno na parkovišti v rezidenci. V rezidenci je k dispozici francouzský poradce, který Vám poradí ohledně objevování tohoto regionu.
Apartmán pro 4/5 osoby - AP4, cca 28 m2, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (spaní pro 2 osoby), pokoj s manželskou postelí (2 osoby) nebo 2 oddělená lůžka, možnost přistýlky, plně vybavená kuchyňka s ledničkou, varnou deskou, mikrovlnkou, myčkou. Koupelna s nebo oddělené WC, terasa nebo balkon s nábytkem.
Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 40 m2, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (spaní pro 2 osoby), pokoj s palandou (2 osoby), pokoj s manželskou postelí nebo 2 samostatná lůžka, plně vybavená kuchyňka s ledničkou, elektrická varná deska, mikrovlnka, myčka. Koupelna a oddělené WC, terasa s nábytkem, sklep. Přízemní apartmány s balkonem nahoře, nebo mezonet s terasou v přízemí.
Poloha
Vesnice Salavas situovaná naproti Vallon Pont d'Arc je půvabná a tvořena svažujícími dlážděnými ulicemi zdobenými fontánami a lemována kamennými domy tak typickými pro oblast Ardeche.
Rychlý přehled
bazén
Wi-Fi
AP4,6
Stručná poloha
2,5 km centrum Vallon Pont d´Arc
20 km Montélimar
40 km Orange
Stravování
Vlastní.
Náš názor
Ideální na poznání Ardeche - krajiny řek, vodopádů, hor, lesů, jeskyň a dalších přírodních památek. Takováto příroda přímo vybízí k turistickým aktivitám v okolí (Vallon Pont d'Arc, soutěsky Ardeche, Labeaume, Balazuc, Most Gard, atd.).
Odkaz na www
https://www.odalys-vacances.com/location-campagne/ardeche/salavas-vallon-pont-d-arc/le-domaine-des-hauts-de-salavas.html?tab=1&saison_b=h&datedebut=07/04/2018&duree=1
Www odkaz popis 1
Rezidence Le Domaine des Hauts de Salavas
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nocí v apartmánu, spotřebu energií, TV, Wi-Fi (na recepci), vstup do bazénů a sportovišť, parkování.
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
vratnou kauci cca 300 Eur / studio / apartmán, pobytovou taxu cca 1 Eur / osoba / den (děti do 18 let zdarma), komplexní pojištění, delegátské služby, dopravu.
Dopňující informace
ložní prádlo 12 Eur/výměna
ručníky 7,5 Eur/výměna
půjčení dětské postýlky a židličky 25 Eur/týden
příplatek za zvíře 50 Eur / týden
možnost konečného úklidu od 60 EurVšechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na mailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...